از من یادگرفته :دیییی

دیروز نورا خواست یکی رو نصیحت کنه بعد برگشت بهش گفت:" من بهترین و مهمترین چیزی که امسال یاد گرفتم این بوده که بخشنده باشم؛ که اینو از آنه یاد گرفتم." 

منو میگی دوقمرگ شدم D :))) 

بخاطر این حرفم توی یکی از بحثامون میگه --> کلیک 

۵

این حجم از قَلَیان (غَلیان؟) احساسات واقعا بی‌سابقه‌ست..

فک کنم باید یکم خودمو جمع و جور کنم.. دارم میشم یه آدم احساسی که تا چیزی میشه گریه میکنه و دیگه قوی نیست و توانایی روبه‌رو شدن با مشکلاتش رو نداره..

.

این روزا خیلی حواس‌پرت شدم.. نمیدونم چرا واقعا.. نه عاشق شدم.. نه چیزی اصن وجود داره که بخواد ذهن منو درگیر خودش بکنه.. 


۱۴

فردا میخوام برم دانشگاه شباهنگ‌اینا D:

+ چهارشنبه‌ها زنگ آخر نمیریم کلا سر کلاس (یه هفته درمیون تاریخ و محیط زیست داریم.) چون ساعت کلاس IYPT اون موقع‌ست. زنگای زمین رو هم نمیریم چون چیز خاصی نمیگه :/ 

++ سه‌شنبه هفته پیش موندیم مدرسه و چقدر خوشحال بودم که باز دوباره مثل پارسال تا شب موندیم مدرسه ^_^ ایشالا از این به بعد دیه شروع میشه موندنامون ^_^ 

+++ یکشنبه کلا سرکلاسا نرفتیم و فقط زنگ اخر رفتیم امتحان جبر دادیم و بقیه روز رو داشتیم مقاله‌هامونو کامل میکردیم تا بفرستیم. ایشالا که این مرحله رو قبول میشیم :)) 

++++ همونطور که تو عنوان گفتم قراره برم دانشگاه شباهنگ‌اینا ^__^ و بی‌نهایت از این‌بابت ذوقمرگم ^__^ همینجوری الکی :دی 

قراره فردا یاسمن با دوتا از بچه‌های نهم و مربیمون برن که آزمایشاشون رو اونجا انجام بدن و منم خیلی شیک خودمو چسبوندم بهشون و میخوام برم D: 

+++++ نمیدونم دقیقا قضیه چیه و چرا اینکارو میکنن ولی مربیمون دیشب گفتش که قراره آقای سالاری چهارشنبه بیاد و از کارامون بازدید کنه و باید آماده باشیم که جواب سوال بدیم و اینا.. و چیزی که جالب توجه هست اینه که درسته ایشون داور هستن، ولی از طرفی خودشون مربی یکی از تیمان و خا اینجوری قشنگ هرکار خفنی که ما کردیم و اینکه وضعیتمون چطوره و اینا رو میفهمن :| 

۴

ذهن من

توی یکی از قسمت‌های بیگ‌بنگ امی و شلدون داشتن روی یه موضوعی کار میکردن و فهمیدن که وقتی دعوا میکنن، راه‌حل‌های بهتری به ذهنشون میرسه و بهتر میتونن مسئله‌ها رو حل کنن. و توی قسمت دیگه هم وقتی امی داشت مغز شلدون و کارکردش رو بررسی میکرد دید که وقتی شلدون عصبانیه کارکرد مغزش بهتر میشه. 

حالا اینا رو گفتم تا برسم به اینکه بگم فک کنم منم یه‌جورایی اینجوریم. فقط با این تفاوت که وقتی استرس داشته باشم برعکس خیلیا ذهنم بهتر کار میکنه. حالا چطور به این نتیجه رسیدم؟ اینجوری که وقتایی که خیلی برای امتحان خوندم و با آرامش کامل میرم سر جلسه و استرس ندارم، مغزم کمتر روی سوالا وایمیسته و فکر میکنه و سریع میگذرم و این باعث میشه که نمره‌م کمتر بشه! اما وقتایی که زیاد نخوندم و استرس دارم، ذهنم روی هر سوال تمرکز بیشتری داره و زمان بیشتری میذاره و همه‌چی رو با دقت بررسی میکنه، چون به خودم اطمینان ندارم و الکی فکر نمیکنم که بلدم. همین باعث میشه بهتر اون امتحان رو بدم. 

.

معدلم شد 16.1 و ازمون گزینه۲ رو هم گند زدم :)) تاریخ‌سازی دارم میکنم قشنگ و رکورد میشکونم هی :))))

۱۴

دعا کنید برام

دعا کنید فردا آزمون رو خوب بدم. تنها امید و چیزی که برام مونده همین آزمونه.. اگه اینم خراب بشه دیه خیلی سخت میشه خودمو بتونم جمع و جور کنم.. 

دعا کنید فردا عصری با اسکرین شات جذاب بیام براتون پست بذارم و بگم که چقدر خوشحالم و دعاهاتون مستجاب شد و من آزمونمو خوب نه، عالی دادم [لبخند چپلوک]

۱۱

تا حالا شده هی تلاش کنید، هی به خودتون انرژی مثبت بدید و کلا هرکاری از دستتون برمیاد بکنید و باز هم نتیجه نگیرید؟؟

من الان تو این وضعیتم! برعکس پارسال درس میخونم؛ تست میزنم؛ و حتی تکلیفامو همه‌رو خودم به موقع انجام میدم؛ استرسم هم واقعا کم شده؛ اما یه نمره‌هایی گرفتم امسال که خودمم نمیتونم باور کنم که اینا نمره‌های منه واقعا.. 

فک کنید ته اینهمه تلاش، نمره‌تون بشه 13.5 , 16.5 و از این دست نمره‌ها.. 

حالا پارسال نه سر کلاس میشستم و نه درس میخوندم و نه تکلیف مینوشتم و نه حتی وقتی سر کلاس بودم گوش میدادم! اما نمره‌هام خیییلی بهتر بود واقعا.‌.. 

نمیدونم واقعا باید چیکار کنم.. به شدت بی دقت شدم و محاسباتم اشتباهه یا سوال رو یه چیز دیگه میخونم کلا.. 

بدتر از نمره‌هام و اینا، اینه که وقتی کارنامه‌م بیاد خانواده‌گرام فکر میکنن که من پا گوشیمم و درس نمیخونم و بهشون دروغ گفتم.. ولی واقعا واقعا اینطور نبوده و من امسال خیییلی کمتر اومدم پای گوشیم و به‌جاش درس خوندم.. 

تنها امیدم به آزمون گزینه۲ آخر هفته‌ست که خوب بدم و رتبه بیارم تا بشوره ببره هرچی نمره بد گرفتم.. [لبخند چپلوک] 

برام دعا کنید که آزمونم رو خیلی خوب بودم و زیر ۵رتبه برتر مدرسه باشم حداقل.. [لبخند چپلوک]

۶
[لبخند چپلوک]
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان